reprezentanta Auto Schunn Arad, dealer auto partener Mercedes-benz

Reprezentanta Auto Schunn ARAD

• Centru autorizat de vanzari auto si service pentru autoturisme, autoutilitare si camioane Mercedes-Benz •

  • Adresa: Calea Radnei, nr.247; Arad, jud.Arad, cod.310316
  • Email: arad@auto-schunn.ro
  • Tel: 0374 427 070
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-14:00
  • Duminica: Inchis
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-13:00
  • Duminica: Inchis

Persoane de contact Auto Schunn Arad

Juergen Schunn - Presedinte Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

JÜRGEN SCHUNN

Tel: 0742 036 901
Email: juergen.schunn@auto-schunn.de

Elena Kovacs - Manager General Auto Schunn ROmania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ELENA KOVACS

Tel: 0742 036 902
Email:
elena.kovacs@auto-schunn.ro

DORIN CURA

Tel: 0742 036 905
Email:
dorin.cura@auto-schunn.ro

Robert Kovacs - manager vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ROBERT KOVACS

Tel: 0743 158 195
Email: robert.kovacs@auto-schunn.ro

Alexandru Cernica - manager after sales Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ALEXANDRU CERNICA

Tel: 0742 036 918
Email: alexandru.cernica@auto-schunn.ro

Bogdan Indricau - manager achizitii si investitii Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

BOGDAN INDRICAU

Tel: 0744 560 750
Email: bogdan.indricau@auto-schunn.ro

Raul mot - vanzari autoturisme noi mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

RAUL MOT

Tel: 0746 222 449
Email: raul.mot@auto-schunn.ro

 

Cristian Prejban - vanzari autoturisme noi mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

CRISTIAN PREJBAN

Tel: 0756 196 624
Email: cristian.prejban@auto-schunn.ro

Marcel Pocriser - vanzari auto comerciale noi mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

MARCEL POCRISER

Tel: 0742 036 908
Email: marcel.pocriser@auto-schunn.ro

Alexandru Niculae - vanzari auto comerciale mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ALEXANDRU NICULAE

Tel: 0746 298 101
Email: alexandru.niculae@auto-schunn.ro

Sergiu Bogdan - garantii Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

SERGIU BOGDAN

Tel: 0742 846 777
Email: sergiu.bogdan@auto-schunn.ro

Emanuel Migdale - service mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

EMANUEL MIGDALE

Tel: 0745 209 337
Email: emanuel.migdale@auto-schunn.ro

Catalin Ples - piese de schimb Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

CATALIN PLES

Tel: 0742 036 917
Email: catalin.ples@auto-schunn.ro

VLAD BRINZAN

Tel: 0745 045 386
Email: vlad.brinzan@auto-schunn.ro

Alina Pintilie - marketing after sales Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ALINA PINTILIE

Tel: 0746 222 448
Email: alina.pintilie@auto-schunn.ro

Larisa Lurj - resurse umane Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

LARISA LURJ

Tel: 0745 059 381
Email: resurse.umane@auto-schunn.ro

Despre reprezentanta


Dintotdeauna, aradenii au fost primii care au testat calitatea serviciilor oferite de Auto Schunn, Arad fiind printre primele 3 orase din Romania in care dealerul autorizat Auto Schunn a existat, inca din anul 1993.

Astazi, un sfert de secol mai tarziu, suntem un reper de incredere si profesionalism pentru pasionatii brandului german Mercedes-Benz din aceasta zona a tarii.

Sediul Auto Schunn din Arad se intinde astazi pe o suprafata de 23.000 de mp, locatia fiind totodata si sediul central al companiei.

Consilierii nostri specializati sunt pregatiti sa iti puna la dispozitie un portofoliu de produse si servicii de cea mai inalta calitate, adaptat nevoilor tale.

Oferte autoturisme Mercedes-Benz Arad


    disponibile 0cars

    Ramai in legatura cu noi.

    [mc4wp_form id="3504"]

    Auto Schunn pe retelele sociale