reprezentanta auto Mercedes-Benz - centru de vanzari si service Auto Schunn Suceava

Reprezentanta Auto Schunn SUCEAVA

• Centru autorizat de vanzari auto si service pentru autoturisme si autoutilitare Mercedes-Benz •

  • Adresa: Str. Humorului, 132; 727525, Scheia, jud. Suceava
  • Email: suceava@auto-schunn.ro
  • Tel: 0374 427 068
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-14:00
  • Duminica: Inchis
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-13:00
  • Duminica: Inchis

Persoane de contact Auto Schunn Suceava

Juergen Schunn - Presedinte Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

JÜRGEN SCHUNN

Tel: 0742 036 901
Email: juergen.schunn@auto-schunn.de

Elena Kovacs - Manager General Auto Schunn ROmania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ELENA KOVACS

Tel: 0742 036 902
Email:
elena.kovacs@auto-schunn.ro

Sebastian Schunn - manager vanzari Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

SEBASTIAN SCHUNN

Tel: 0755 073 207
Email:
sebastian.schunn@auto-schunn.de

Robert Kovacs - manager vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ROBERT KOVACS

Tel: 0743 158 195
Email: robert.kovacs@auto-schunn.ro

Alexandru Iordachioaia - vanzari auto comerciale noi mercedes-benz - dealer auto partener Mercedes-Benz

ALEXANDRU IORDACHIOAIA

Tel: 0742 036 915
Email: alexandru.iordachioaia@auto-schunn.ro

 

Lucian Zvarici - vanzari autoturisme noi mercedes-benz - dealer auto partener Mercedes-Benz

LUCIAN ZVARICI

Tel: 0755 101 304
Email: lucian.zvarici@auto-schunn.ro

 

Adrian Baltariu - vanzari autoturisme noi mercedes-benz - dealer auto partener Mercedes-Benz

ADRIAN BALTARIU

Tel: 0742 036 906
Email: adrian.baltariu@auto-schunn.ro

Daniel Barbosu - vanzari autoturisme noi mercedes-benz - dealer auto partener Mercedes-Benz

DANIEL BARBOSU

Tel: 0741 252 636
Email: daniel.barbosu@auto-schunn.ro

Iosif Hreceniuc - vanzari auto comerciale noi mercedes-benz - dealer auto partener Mercedes-Benz

IOSIF HRECENIUC

Tel: 0755 073 205
Email: iosif.hreceniuc@auto-schunn.ro

Valentin Negruti - vanzari autoturisme rulate mercedes-benz - dealer auto partener Mercedes-Benz

VALENTIN NEGRUTI

Tel: 0745 056 370
Email: valentin.negruti@auto-schunn.ro

Gabriel Voiviciuc - sef service mercedes-benz - auto schunn dealer auto partener Mercedes-Benz

GABRIEL VOIVICIUC

Tel: 0755 073 202
Email: gabriel.voiviciuc@auto-schunn.ro

TIBERIU BILT

Tel: 0745 203 694
Email: tiberiu.bilt@auto-schunn.ro

FLORIN DRANCA

Tel: 0374 427 068
Email: florin.dranca@auto-schunn.ro

 

GABRIEL LUCHIAN

Tel: 0374 427 068
Email: gabriel.luchian@auto-schunn.ro

 

RECEPTIE

Tel: 0746 298 025
Email: receptie.sv@auto-schunn.ro

 

EMIL JUCAN

Tel: 0374 427 068
Email: emil.jucan@auto-schunn.ro

Tel: 0745 059 381
Email: resurse.umane@auto-schunn.ro

Despre reprezentanta Auto Schunn Suceava


Te invitam in reprezentanta Auto Schunn din Suceava, un loc definit de garantia calitatii germane!

Consilierii nostri te vor purta prin universul Mercedes-Benz, materializat in cele mai noi bijuterii lansate sub brandul constructorului german. Iti oferim cel mai intens sentiment oferit vreodata de un autoturism, experimentat la volanul unui Mercedes-Benz, in cadrul unei sesiuni de test drive unice.

Formular de contact


    Nume si Prenume*

    Varsta*

    Adresa de email*

    Numar de telefon*

    Orasul de resedinta*

    Forma Juridica*

    Domeniu de activitate*

    Care este scopul solicitarii?*

    Scrie mesaj*

    Am citit Termenii si conditiile, Regulamentul de Politica si confidentialitate si Politica de cookies si

    in mod expres si neechivoc ca datele personale obtinute in urma inregistrarii sa fie procesate si folosite de catre societatea Auto Schunn SRL exclusiv pentru actiuni de marketing, evidenta clientilor, studii de cercetare de piata, respectiv pentru a-mi oferta produse si/sau servicii. Comunicarea se va face prin posta/curier si/sau telefon si/sau e-mail.


    Oferte autoturisme Mercedes-Benz Suceava


    Ramai in legatura cu noi.

    [mc4wp_form id="3504"]

    Auto Schunn pe retelele sociale