reprezentanta Auto Schunn Timisoara, dealer auto partener Mercedes-benz

Reprezentanta Auto Schunn TIMISOARA

• Centru autorizat de service autoturisme si autoutilitare Mercedes-Benz •

  • Adresa: Calea Lugojului nr 88; 307200, Ghiroda, jud. Timis; Timisoara
  • Email: timisoara@auto-schunn.ro
  • Tel: 0374 281 360
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-14:00
  • Duminica: Inchis
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-13:00
  • Duminica: Inchis

Persoane de contact Auto Schunn Timisoara

Juergen Schunn - Presedinte Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

JÜRGEN SCHUNN

Tel: 0742 036 901
Email: juergen.schunn@auto-schunn.de

Elena Kovacs - Manager General Auto Schunn ROmania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ELENA KOVACS

Tel: 0742 036 902
Email:
elena.kovacs@auto-schunn.ro

Constantin Sferle - manager after sales Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

CONSTANTIN SFERLE

Tel: 0755 073 206
Email: constantin.sferle@auto-schunn.ro

Robert Kovacs - manager vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ROBERT KOVACS

Tel: 0743 158 195
Email: robert.kovacs@auto-schunn.ro

Ovidiu Jitarescu - vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

OVIDIU JITARESCU

Tel: 0745 058 852
Email: ovidiu.jitarescu@auto-schunn.ro

 

Dorin Murgoi-Furdui - vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

DORIN MURGOI FURDUI

Tel: 0746 222 500
Email: dorin.murgoi@auto-schunn.ro

 

Rafael Suciu - vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

RAFAEL SUCIU

Tel: 0745 643 989
Email: rafael.suciu@auto-schunn.ro

 

Andrei Lacatusu - vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ANDREI LACATUSU

Tel: 0745 517 961
Email: andrei.lacatusu@auto-schunn.ro

Marius Mormodol - vanzari autoturisme comerciale rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

MARIUS MORMODOL

Tel: 0753 073 200
Email: marius.mormodol@auto-schunn.ro

STEIER ROLAND

Tel: 0745 513 785
Email: roland.steier@auto-schunn.ro

BOGDAN TOMA

Tel: 0374 281 360
Tel: 0746 222 452
Email: bogdan.toma@auto-schunn.ro

ALEXANDRU GAZDAC

Tel: 0374 281 360
Tel: 0748 265 109‬
Email: alexandru.gazdac@auto-schunn.ro

VLAD BRINZAN

Tel: 0374 281 360
Email: vlad.brinzan@auto-schunn.ro

Tel: 0745 059 381
Email: resurse.umane@auto-schunn.ro

Despre reprezentanta Auto Schunn Timisoara


Credem cu tarie in promisiuni respectate cu sarguinta. De aceea, ne straduim in fiecare zi sa punem la dispozitia ta oameni profesionisti, cu o cultura aprofundata in ceea ce reprezinta Universul Mercedes-Benz.

Iar daca “Banatul e fruncea”, promisiunea pe care noi o facem este aceea de a perpetua principiile bazate pe incredere, calitate, implicare si performanta pe care brandul Auto Schunn le-a promovat in cei 25 de ani de activitate pe piata auto din Romania.

Ne respectam traditia. Te respectam pe tine.

Formular de contact


    Nume si Prenume*

    Varsta*

    Adresa de email*

    Numar de telefon*

    Orasul de resedinta*

    Forma Juridica*

    Domeniu de activitate*

    Care este scopul solicitarii?*

    Scrie mesaj*

    Am citit Termenii si conditiile, Regulamentul de Politica si confidentialitate si Politica de cookies si

    in mod expres si neechivoc ca datele personale obtinute in urma inregistrarii sa fie procesate si folosite de catre societatea Auto Schunn SRL exclusiv pentru actiuni de marketing, evidenta clientilor, studii de cercetare de piata, respectiv pentru a-mi oferta produse si/sau servicii. Comunicarea se va face prin posta/curier si/sau telefon si/sau e-mail.


    Oferte autoturisme Mercedes-Benz Timisoara


    Ramai in legatura cu noi.

    [mc4wp_form id="3504"]

    Auto Schunn pe retelele sociale