reprezentanta Auto Schunn Deva, dealer auto partener Mercedes-benz

Reprezentanta Auto Schunn DEVA

• Centru autorizat de vanzari auto si service pentru autoturisme, autoutilitare si camioane Mercedes-Benz •

  • Adresa: Deva, str. Santuhalm DN7, nr.43; jud. Hunedoara, cod.330004
  • Email: deva@auto-schunn.ro
  • Tel: 0374 427 061
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-14:00
  • Duminica: Inchis
  • Luni – vineri: 8:00-19:00
  • Sambata: 9:00-13:00
  • Duminica: Inchis

Persoane de contact Auto Schunn Deva

Juergen Schunn - Presedinte Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

JÜRGEN SCHUNN

Tel: 0742 036 901
Email: juergen.schunn@auto-schunn.de

Elena Kovacs - Manager General Auto Schunn ROmania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ELENA KOVACS

Tel: 0742 036 902
Email:
elena.kovacs@auto-schunn.ro

Sebastian Schunn - manager vanzari Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

SEBASTIAN SCHUNN

Tel: 0755 073 207
Email:
sebastian.schunn@auto-schunn.de

 

Alin Brebu - manager vanzari Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ALIN BREBU

Tel: 0751 251 832
Email:
alin.brebu@auto-schunn.ro

Pavel Hajduk - manager after sales Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

PAVEL HAJDUK

Tel: 0746 298 110
Email: pavel.hajduk@auto-schunn.ro

Robert Kovacs - manager vanzari autoturisme rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

ROBERT KOVACS

Tel: 0743 158 195
Email: robert.kovacs@auto-schunn.ro

Lucian Ungur - vanzari autoturisme noi mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

LUCIAN UNGUR

Tel: 0755 073 204
Email: lucian.ungur@auto-schunn.ro

Vilhelm Kulcsar - vanzari auto comerciale noi mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

VILHELM KULCSAR

Tel: 0742 036 907
Email: vilhelm.kulcsar@auto-schunn.ro

Flavius Antal - vanzari auto rulate mercedes-benz Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

FLAVIUS ANTAL

Tel: 0742 036 911
Email: flavius.antal@auto-schunn.ro

Pavel Hajduk - manager after sales Auto Schunn Romania - dealer auto partener Mercedes-Benz

PAVEL HAJDUK

Tel: 0746 298 110
Email: pavel.hajduk@auto-schunn.ro

OVIDIU VINCA

Tel: 0254 228 099
Email: asistentaclientideva@auto-schunn.ro

 

DRAGOS BENEA

Tel: 0254 228 099
Email: asistentaclientideva@auto-schunn.ro

PAUL BANEASA

Tel: 0254 228 099
Email: paul.baneasa@auto-schunn.ro

Tel: 0745 059 381
Email: resurse.umane@auto-schunn.ro

Despre reprezentanta Auto Schunn Deva


Eleganta si frumusetea locatiei din Deva te vor inspira si te vor convinge sa iti doresti sa te revezi cu oamenii firmei, amabili si mereu pregatiti sa iti ofere surprize placute.

Te asteaptam in showroom-ul Auto Schunn din Deva pentru a beneficia de cea mai intensa experienta oferita de autoturismele Mercedes-Benz. Consilierii nostri sunt pregatiti in orice moment sa iti raspunda la toate intrebarile si sa iti ofere recomandari personalizate pentru ca timpul petrecut in reprezentanta noastra sa fie cu folos.

Oferte autoturisme Mercedes-Benz Deva


    disponibile 0cars

    Ramai in legatura cu noi.

    [mc4wp_form id="3504"]

    Auto Schunn pe retelele sociale